KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Krzysztof Dziakiewicz Kraina Zieleni

Kraina Zieleni aranżuje ogrody, które poruszają zmysły, zapraszają do odpoczynku oraz otaczają budynek swoim pejzażowym kunsztem rozbudzając tylko optymistyczne emocje. Stawiając na subtelność natury nie zapominamy o funkcjonalności, dzięki czemu projektowanie ogrodów przeznaszą firmę jest w rzeczy samej aranżacją najwygodniejszej oraz najmilszej przestrzeni.

W obrębie umiejętności i prac znajduje się projektowanie ogrodów, ekspertyza i preparacja gruntu, oraz różnego rodzaju zajęcia ogrodowe. Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści, którzy ciągle sprawdzają trendy w projektowaniu przestrzeni ogrodowej, jak również mogą poszczycić się wysokimi kompetencjami oraz praktyką zawodową. Projektowanie ogrodów jest czasochłonne przedsięwzięciem, mającym bezpośredni wpływ na wygląd całego terenu. Przy realizacji naszych zleceń mamy na względzie zarówno uwagi klientów, jak również wyjątkowe wymagania ziemi oraz zastaną już architekturę. Skupiamy się na najważniejszych szczegółach np. na podziale ogrodu na potrzebne strefy oraz wybraniu zieleni idealnej dla gleby, położenia względem światła jak również ukształtowania działki.


Mamy świadomość tego, że projektowanie ogrodów to najważniejszy krok, który musi mieć swoje pełne odbicie w praktycznych pracach wykonawczych, stąd też zleceniodawcom proponujemy kompletny zakres prac. Wśród oferowanych prac znajduje się tworzenie od podstaw trawników z rolki lub też z siewu, projektowanie i montowanie systemy nawadniającego ogród lub usługi glebogryzarką sepatacyjną. Każde projektowanie i wykonanie rozpoczynamy od rozeznania potrzeb naszych klientów, oraz zbadania powierzchni, gdzie ma być wykonany ogród marzeń. Wysokie umiejętności jak również zmysł artystyczny to dla Zielonej Krainy elementy, na których opieramy projektowanie ogrodów. W ostatecznym wymiarze wykonane przez Zieloną Krainę z Będzina ogrody tworzą idealną całość z budynkiem, będąc jego swoistą kontynuacją. Pedantyczne w najmniejszym detalu są dostosowane do oryginalnych oczekiwań korzystających, a co się z tym wiąże w trakcie projektowania bierzemy także pod uwagę jaki charakter ma mieć przyszły ogród, a także jak wiele czasu możecie Państwo przeznaczyć na jego pielęgnację.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Nasze projekty realizujemy na terenie całego Śląska. Kraina Zieleni, ul. Podskarpie 131a, Będzin.

Śnisz o ogrodzie, w przestrzeni którego będziesz relaksował się prawie jak w krainie czarów? Projektowanie ogrodów Kraina Zieleni z Będzina to firma, która sprawia, że każda działka jest oryginalnym i urzekającym terenem o niebanalnym charakterze. Jesteśmy miłośnikami kompleksowych prac ogrodowych, które w naszym mniemaniu jest pracą oczekującąpotrzebującą doskonałości, wyobraźni i fachowej erudycji. Każdego dnia robimy projektowanie ogrodów, aw dalszej kolejności szybko wdrażamy je w realizację.

Szczegóły strony kraina-zieleni.pl: