KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

STB Kancelaria Prawna – Leszno, Warszawa

STB Kancelaria Prawna to usługi prawne dla firm. Na naszym pokładzie znajdziesz wyłącznie profesjonalnych prawników – radców prawnych, doświadczonych w prawie korporacyjnym, prawie spółek handlowych, M&A, prawie kontraktowym. Doradzamy w zakresie ryzyka prawnego transakcji handlowych, opiniujemy i tworzymy umowy, doradzamy w zakresie ochrony danych osobowych (RODO) oraz obowiązków AML.
Możemy zostać biurem prawnym Twojej firmy. Jesteśmy elastyczni, rozliczamy się z klientem w dogodny dla niego sposób, co oznacza, że może to być ryczałtowe rozliczenie, godzinowe, zadaniowe lub mieszane. STB Kancelaria Prawna mieści się w Lesznie (wielkopolskie), ale nasi klienci mają siedziby w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i innych miastach. Spotykamy się z klientami online lub osobiście. Dojeżdżamy do klientów wtedy, gdy jest to potrzebne.
Jesteśmy również kancelarią procesową. Posiadamy doświadczenie w dochodzeniu sądowym należności, zabezpieczaniu umownym wierzytelności, zabezpieczaniu procesowym, a także przedprocesowym. W sytuacjach, w których dostrzegamy realną możliwość ugodowego zakończenia sporów, doradzamy klientom najtańsze i najszybsze rozwiązania, jak np. mediacja między podmiotami gospodarczymi. Prowadzimy mediacje gospodarcze, gdyż w naszym teamie znajduje się mediator sądowy Polskiego Centrum Mediacji. Zapraszamy do współpracy

Szczegóły strony https://kancelaria.prawna.org: