KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Restauracja Balaton - balaton.zabrze.pl

Jesteś w Zabrzu i marzysz o pysznym obiedzie, śniadaniu lub zwykłej przekąsce? Jeśli tak, odwiedź restaurację Balaton, która znajduje się w samym centrum miasta. Na pewno nie będziesz miał problemu ze znalezieniem tego kultowego już miejsca.
Balaton swoimi daniami zachwyca już od ponad 50 lat. Dania przygotowywane są w oparciu o tradycyjne receptury, dlatego smak, jak i aromat każdej potrawy na długo zapadnie każdemu w pamięci. Restauracja jest najbardziej znana z doskonałej kuchni węgierskiej i śląskiej. Zasiadając do jednego ze stolików, możesz przygotować się na prawdziwą kulinarną podróż przez smaki. W menu znajdziesz, sztandarowe już dania, dla restauracji Balaton, m. in. placki po balatońsku, śląskie rolady z kluskami czy naleśniki a’la Gundel. Znajdziesz tu także tradycyjne dania obiadowe, pyszne śniadania, doskonałe węgierskie wina i wyjątkowe desery. Na pewno nie wyjdziesz stąd głodny!
W Restauracji Balaton w Zabrzu zorganizujesz także różnego rodzaju imprezy okolicznościowe - od urodzin aż po wesele. Do dyspozycji gości jest duża sala, a także (w cieplejsze dni) ogródek, który będzie idealnym miejscem, do spędzenia wyjątkowego czasu na świeżym powietrzu. Już dziś odwiedź stronę restauracji i zapoznaj się z menu oraz pełną ofertą!

Szczegóły strony https://balaton.zabrze.pl: