KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Vasco Images - Fotografia ślubna Warszawa

Zawsze chciałem zostać fotografem ślubnym. Jednak w Warszawie nie jest to takie proste. Jest bardzo duża konkurencja. Zajęło mi kilka lat, aby wspiąć się na szczyt i zostać jednym z najlepszych fotografów ślubnych nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Obecnie fotografują tylko bardzo prestiżowe śluby w pięknych miejscach, głównie śluby plenerowe. Jako najlepszemu fotografowi ślubnemu stawiam sobie wysoko poprzeczkę. Ale nie tylko ja. Najwyższego poziomu wymagają również moi klienci, moje pary młode, które podpisują ze mną umowę. Tworzenie dobrej fotografii ślubnej związane jest z presją. Ale ja bardzo lubię pracować pod presją. Ona mnie motywuje do wykonywania jeszcze lepszych, piękniejszych zdjęć.
Obecnie pary młode są bardzo wymagające oczekują, że ich fotografia będzie wielkim fotograficznym dziełem. Ja, fotograf ślubny z Warszawy, mam za zadanie sprostać ich oczekiwaniom. Dlatego nie spoczywamy na laurach. Ciągle się rozwijam. Biorę udział w warsztatach, jestem w kontakcie z najlepszymi fotografami ślubnymi na świecie. Fotografuję na najlepszym sprzęcie firmy Canon. Korzystam z aparatów Canon R6 z podpiętymi dwoma obiektywami stałoogniskowym. Sprzęt ten daje najwyższą fotografii. Ale nie tylko fotografia Ślubna jest ważna. Bardzo istotna jest dobra relacja z parą młodą. Jestem z nią z nimi w bardzo dobrych stosunkach. Pary młode ufają mi, wierzą, że jestem najlepszym fotografem ślubnym w Warszawie. Nie mogę zawieść zaufania.
Dla moich par tworzę fotoalbumy z najpiękniejszymi zdjęciami ze ślubu i przekazuje je razem z nośnikiem pendrive ze wszystkimi zdjęciami ze ślubu w najwyższej rozdzielczości. Reportaże we ślubów umieszczam na blogu na mojej stronie, aby inne pary mogły obejrzeć galerię ze ślubów i w ten sposób przekonać się do moich zdjęć. Dzięki bardzo dobrym opiniom na rynku fotografii ślubnej większość osób rezerwuje mnie z polecenia. To najprzyjemniejszy sposób zdobywania nowych zleceń. To bardzo miłe, że pary wystawiają mi bardzo pozytywne opinie i polecają mnie swoim przyjaciołom. Fotografia ślubna sprawia mi mnóstwo satysfakcji, mimo że sfotografowałem już tyle ślubów Warszawie i okolicach. Było już ich kilkaset i mam nadzieję, że dobiję do 1000 ślubów sfotografowanych w swoim życiu. Pomimo że dobijam do czterdziestki, ciągle czuję się młodo i mam mnóstwo energii do fotografowania kolejnych ślubów.

Szczegóły strony https://vascoimages.pl: