KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Tomasz Suszczyński fotograf ślubny

Witam Was. Jestem Tomek fotograf śluby. Pasjonat i wielbiciel fotografii. Z miłą chęcią opowiem historie Waszego dnia. Będzie to pamiątka która przypominać będzie o tym wyjątkowej chwili. Zatem jeżeli szukasz fotografa w Kielcach i okolicach to śmiało skontaktuj się ze mną. Rejon w którym głownie wykonuje reportaż ślubny to województwo świętokrzyskie. Są to piękne rejony z cudownymi krajobrazami, A Kielce to miasto w którym można wykonać cudną sesję ślubną w śród wąskich uliczek i cudnych parków.
Jeżeli chcecie się dowiedzieć dlaczego akurat wybadałem fotografię ślubną to od razu odpowiem. Kocham ten klimat tych ludzi i te emocje. Wykonać reportaż z tak wyjątkowego dnia to dla mnie czysta przyjemność i wielka frajda. W szczególności uwielbiam jak Młodzi oglądają efekt mojej pracy i jak się wtedy wzruszają.
W mojej ofercie znajdziecie różne pakiety przystosowane do różnych potrzeb. Fotografie w minimum 400 szt przekazuję w eleganckim pendrive z grawerem. Również w pudełeczku znajduje się 100 zdjęć w wymiarze 15x21. Dodatkowo przez 12 miesięcy dostępna jest Wasza strona ślubna. Fotografia ślubna jest bardzo ważna przy organizacji wesela. Cenne momenty, powaga przysięgi małżeńskiej, wybuchy radości i miłości to wszystko znajdziecie w moich zdjęciach ślubnych.

Szczegóły strony https://www.tomaszsuszczynski.pl: