KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Sesje noworodkowe Poznań - pstrykupstryk.pl

Zachęcam na wykonanie sesji niemowląt i sesji plenerowych w Poznaniu. Jestem zwolenniczką sesji naturalnych, tak więc będę przekonywać Cię do wykonania fotografii w plenerze bądź u Ciebie w mieszkaniu. Przeprowadzam sesje i fotografie dzieci i niemowląt, a także sesje rodzinne. Wybieram najładniejsze zdjęcia z całej sesji oraz drukujemy je na papierze fotograficznym. Przeprowadzamy sesje fotograficzne przyszłych matek w ciąży i noworodków i małych dzieci. Na Twoje prośbę jesteśmy w stanie zaaranżować sesje dzieci Poznań, której szczegóły ustalimy indywidualnie. Kiedy zechcesz, zrobię też fotografię Tobie z maleństwem.
Sesje plenerowe. Najprzyjemniejszym oświetleniem jest światło zwykłe. Dlatego między innymi tak przepadam za sesjami plenerowymi i w każdym momencie staram się do nich namawiać. Nie ma złej pory roku kalendarzowego na sesję fotograficzną. Nawet biały puch potrafi być uroczy tak jak jesienny las. Całość jest zależna od Twojego postanowienia. Jedynym przeciwwskazaniem są opady deszczu. Zazwyczaj mam prośbę, żeby rodzic przyniósł swoje sugestie dotyczące ubrań dla maluszka i ja sama również coś zaproponuje. Opiekunom zazwyczaj wydaje się, że noworodki będą miały wykonywane zdjęcia na świeżym powietrzu, jedynie w tym momencie, gdy zaczną chodzić. Wykonuję sesje plenerowe i zachęcam na naszą witrynę www. Gdy przyjedziesz do nas w porze wiosennej z dzieckiem, wyjdziemy na ogród.
Fotografia noworodkowa. Najlepszy okres na wykonanie fotografii noworodkowi to czas między 5 a 14 dniem życia. Wtedy noworodek naturalnie kuli się w pozycji embrionalnej, Podczas gdy ja angażuje się rozmieszczaniem wszystkich rekwizytów, Poproszę Cię o nakarmienie maluszka. Zawsze proszę o to, żebyś wykonała każdą czynność, aby maluszek przed moim przyjściem nie spał przynajmniej 45 minut. Sesja fotograficzna trwa od 2 do 4 godzin. Zależy to od tego, jak noworodek będzie reagował. Pokój, w którym są robione fotografie podgrzewamy farelką – maluszek będzie do sesji roznegliżowany - musi mu być cieplutko. Gorąco zapraszamy na sesje noworodkowe Poznań. W przypadku gdy ja odwiedzam wasze mieszkanie, około pół godziny potrzebuję na rozstawienie wszystkiego. Przywiozę ze sobą specjalną pufę do pozycjonowania dzieci, pełno kocy, na których będziemy układać maluszka i najróżniejsze dodatki w postaci czapek, kocy, owijek lub śpioszków. Dwie rzeczy niezbędnych na sesję zdjęciową to smartfon z aplikacją białego szumu, która emituje szumy ułatwiające zasypianiu maluszka i mały aparat wyciągnięty ze starego pluszaka, który naśladuje uderzenia serca. Czasami są przypadki, że są takie dzieci, które czują się najlepiej jedynie w ramionach swojej mamy. Wtedy robię fotografię w pozycjach naturalnych, podczas karmienia, ściskania. To też są przepiękne zdjęcia.

Szczegóły strony https://pstrykupstryk.pl: