KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

PierzDywan.pl Automatyczna Pralnia Dywanów

Usługi prania dywanów i wykładzin to specjalność firmy PierzDywan. pl. W specjalistycznej pralni dywanów i wykładzin usuwamy wszelkie zabrudzenia, z którymi niezwykle trudno poradzić sobie w domu. Do każdego zamówienia podchodzimy ze dbałością i starannością, tak aby efekty naszej pracy były widoczne.
Zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu wiemy, jak fachowo wyprać każdy typ dywanu, czy wykładziny. Dobieramy odpowiednie metody dla każdego dywanu i wykładziny indywidualnie tak aby uzyskać najlepszą jakość. Doświadczenie, to także bezpieczeństwo dla Państwa dywanu. Zastosowanie specjalistycznych środków oraz technik prania pozwala na właściwe przeprowadzenie procesu prania.
Profesjonalny sprzęt jaki posiadamy, to również konieczny czynnik idealnego czyszczenia dywanów, pozwalający na dogłębne wyczyszczenie zabrudzeń.
Pranie dywanów i wykładzin, to mozolna praca, do której należy być odpowiednio przygotowanym. Oddaj swoją wykładzinę lub dywan w nasze ręce, a przywrócimy go do życia. Zapraszamy na stronę www. pierzdywan. pl, w celu uzyskania wszelkich informacji.

Szczegóły strony www.pierzdywan.pl: