KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Hellopak - opakowania dla pieczywa

Hellopak Kocyk&Wspólnicy - ekspert w produkcji opakowań. Dzięki najwyższej jakości produkcji i obsługi zyskaliśmy zaufanie czołowych firm z branży piekarniczej. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane z materiałów pochodzących od uznanych światowych dostawców, spełniających najwyższe standardy jakości. Korzystamy z najlepszych maszyn zgrzewających dostępnych na rynku.
Działamy w oparciu o certyfikowany system ISO 9001:2008/HACCP. Nasze nowoczesne zgrzewarki gwarantują najwyższą jakość opakowań. Jesteśmy w stanie produkować 24 miliony torebek miesięcznie, a w przyszłym roku zamierzamy zwiększyć tę liczbę do 36 milionów. Folia używana do produkcji naszych woreczków pochodzi od czołowych producentów i jest specjalnie przystosowana do niskich temperatur. Standardowo używamy folii o grubości 25 mikronów, jednak na życzenie klienta oferujemy również folie o grubości 30, 35 i 40 mikronów. Dodatkowo, posiadamy folię do głębokiego mrożenia, która wytrzymuje temperatury do -28 stopni.
Chcesz zmienić swoje logo lub potrzebujesz nowego projektu? Nasz zespół grafików może stworzyć projekt w kilka dni! Jeśli potrzebujesz innych materiałów reklamowych, strony internetowej lub innych usług, Rio Creativo jest gotowe Ci pomóc.

Szczegóły strony https://www.hellopak.pl: