KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Urządzenia kosmetyczne - laserhitech.pl

Producent urządzeń kosmetycznych dla SPA i gabinetów medycyny estetycznej Manufaktura Laser HI-TECH zaprasza do zapoznania się z ofertą naszych urządzeń oraz szkoleń w obsłudze platform kosmetycznych. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją urządzeń kosmetycznych dla SPA i gabinetów medycyny estetycznej.
Produkujemy urządzenia do terapii światłem laserowym, intensywnym światłem pulsacyjnym oraz częstotliwością radiową, ultradźwiękami i mikro i bioprądami. Naszym klientom oferujemy gotowe narzędzia ułatwiające ich pracę oraz profesjonalne szkolenie zawodowe i doradztwo w zakresie doboru sprzętu kosmetycznego do swojego gabinetu. Laser HI-TECH oferuje urządzenia kosmetyczne do wykonywanych terapii laserowych Nd Yag i frakcyjnej CO2, E-light i E-SHR, radiofekwencji mikroigłowej, lipolizy ultradźwiękowej, hifu ultherapy, mikro i bioprądów oraz kriolipolizy.
Wszystkie urządzenia naszej produkcji posiadają certyfikat jakości „ISO” i deklarację bezpieczeństwa „CE” oraz dwuletnią gwarancję i zapewniony serwis pogwarancyjny. Po więcej informacji o sprzęcie kosmetycznym od Laser HI-TECH zapraszamy na laserhitech. pl

Szczegóły strony laserhitech.pl: