KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Makijaż permanentny oczu - matleena.pl

Salon Urody Matleena Beauty to miejsce, gdzie znajdziesz osobiste autentyczne piękno. Powołany do życia w 2007 roku nieprzerwanie dba o najwyższą jakość oferowanych zabiegów. Dbający o nasze klientki i klientów zespół to wykwalifikowane ekspertki z kilku zakresów pielęgnacji, które nie tylko mogą pochwalić się światowymi kompetencjami, ale także licznymi rekomendacjami zadowolonych klientów.
W obszarze oferowanych usług znajduje się profesjonalna i kompleksowa pielęgnacja twarzy, aktualne rozwiązania w zakresie makeup`u czy stylizacja paznokci, brwi i rzęs. Oferujemy zabiegi estetyczne, a prawdziwą perełką wyróżniającą nas spośród wielu innych salonów jest pionierski sprzęt dzięki któremu mamy możliwość wykonać najlepsze zabiegi.
Przyjemna atmosfera, osobliwe podejście oraz dochowanie sfery prywatności klientów powodują, że jesteśmy ambasadą urody, który oprócz oferty zabiegów oferuje także autentyczny relaks. Do wykonania zabiegów stosujemy wyłącznie najlepszej klasy kosmetyki, które w sparowaniu z wymienionymi zaletami zapewniają pełną satysfakcję. Pozwól sobie na relaks i odkryj własny autentyczny czar – jesteś bezcenną gwiazdą, a my sprawimy, że twój urok będzie olśniewał i olśni niejedną chwilę. Umów się na zabieg w ambasadzie piękna Matleena Beauty – Katowice, ul. Kościuszki 26/12

Szczegóły strony www.matleena.pl: