KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Botox Katowice - estei.pl

Zabiegi odmładzające. W gabinetach Medycyny Estetycznej w Katowicach istnieje szereg możliwości w wyniku których uzyskamy efekt odmłodzenia skóry. Zabieg Botoxem to podstawowy zabieg od około 25 roku życia. Służy między innymi do korekcji zmarszczek poprzecznych czoła, korekcji zmarszczek pionowych czoła, zmarszczek wokół oczu, zmarszczek pomiędzy oczami – to główne zastosowanie. Botox możemy stosować jako MezoBotox czyli implantować techniką mezoterapii igłowej. Botox ma także zastosowanie przy redukcji nadmiernej potliwości w okolicy rąk, pach czy stóp. W tym przypadku efekt zabiegu jest spektakularny i utrzymuje się przez długie miesiące. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług dlatego też wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonujemy w gabinecie zabiegowym.
Botox jest głownym zabiegiem wygładzania zmarszczek w górnej części twarzy (tzw. zmarszczek mimicznych). Polega na wstrzyknięciu preparatu w małej dawce w kilka precyzyjnie wybranych miejsc na całej twarzy. Procedura zabiegowa zajmuje około od 15 do 30 minut. Zasada działania botoxu polega na uniemożliwieniu przepływu impulsów nerwowych płynących z mózgu do wybranych tkanek mięśniowych, które z kolei przestają pracować czyli nie marszczą się. Efekty zazwyczaj zauważalne są po kilku dniach, a pełny efekt jest widoczny po kilkunastu dniach.
Botox możemy stosować także u mężczyzn. Posiadamy szczególne doświadczenie w kwestii medycyny estetycznej u mężczyzn. Poza dr n. med. Agnieszką Ledniowską zabiegi u mężczyzn wykonuje dr Grzegorz Ledniowski, specjalista Urolog, FEBU posiadający także wykształcenie z zakresu Seksuologii Klinicznej. Skuteczność zabiegów przy użyciu botoxu u mężczyzn jest taka sama albo i nawet większa niż u kobiet.
Botox to substancja: oczyszczona toksyna botulinowa typu B. Oczyszczona toksyna botulinowa jest bezpieczna dla zdrowia kobiet oraz mężczyzn– w innym wypadku nie byłaby dopuszczona do użycia w medycynie estetycznej. W rezultacie zastosowania toksyny botulinowej następuje wygładzenie zmarszczek a wyraz twarzy jest młodszy, łagodniejszy, pogodniejszy, po prostu bardziej atrakcyjny.
Botox można stosować jako profilaktykę tworzenia się zmarszczek - wtedy należy rozpocząć działanie w momencie gdy nie są jeszcze wyraźnie widoczne - czyli u osób młodych czyli od około 25 roku życia. W ten sposób opóźnimy powstawianie zmarszczek mimicznych. Taka profilaktyka jest skuteczna u osób z żywą, wyraźną mimiką. Jest to bardzo skuteczna metoda przeciwzmarszczkowa.
U osób po 40 roku życia zastosowanie Botoxu jest bardziej zauważalne od razu, ponieważ wygładza zmarszczki już istniejące. W przypadku zmarszczek w postaci głębokich bruzd należy dodatkowo zastosować wypełniacze tkankowe.

Szczegóły strony https://estei.pl/botox.html: