KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Suerte Marta Suska

SUERTE Marta Suska Usługi Przewodników i Pilotów Wycieczek. Jesteśmy firmą działającą w branży turystycznej od 2013 roku, specjalizującą się w świadczeniu usług przewodnickich na terenie całego kraju. Nasza oferta obejmuje również organizację wycieczek autokarowych po Polsce oraz pilotaż wycieczek na terenie Polski i Unii Europejskiej.
Naszą misją jest odkrywanie razem z Państwem nowych zakątków Polski lub powrót do tych znanych i do tych zapomnianych. Kochamy nasz kraj i chcemy podzielić się naszą wiedzą na jego temat. Pragniemy pokazać Państwu najpiękniejsze miejsca, te odwiedzane tłumnie przez turystów i te ciche, spokojne, często pełne tajemnic. Opowiedzieć historię o ludziach którzy w nich żyli, o czasach które minęły, przypomnieć legendy czy opowieści z nimi związane.
Jako przewodnicy miejscy chcemy pokazać, że nasz kraj jest jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi i udowodnić, że dobrze jest poznać naszą ojczyznę przed wyjazdem na podbój świata. Jako organizatorzy wycieczek i piloci, pragniemy uczynić Państwa wyjazdy przyjemnymi i bezpiecznymi. Chcemy pomóc odkrywać nowe zakątki naszego kraju poprzez sprawowanie opieki nad uczestnikami wycieczki i dbanie o jej prawidłowy przebieg.
Mamy doświadczenie w pracy z dziećmi, seniorami i osobami niepełnosprawnymi. To najbardziej wymagający i najwspanialsi turyści. Na tym, co robimy, znamy się naprawdę dobrze. Kierujemy się w naszej pracy mottem: "Klienta można zanudzić tylko raz, więcej nie wróci". Nasze usługi są wysoko oceniane przez naszych klientów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie. Zapraszamy do współpracy!

Szczegóły strony https://www.suerteprzewodnicy.pl: