KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Kolonie i Obozy Młodzieżowe - ViaCamp

Jeszcze kilka lat temu zaczynaliśmy jako mała firma pełna pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Aktualnie firma ViaCamp zrzesza co roku tysiące uczestników z całej Polski. Nasz atrakcyjny program obozowy objawia się głównie tym, czego młoda dusza pragnie i nie tylko. Świat wokół nas dynamicznie się zmienia - zmieniają się również nawyki, jak i zainteresowania naszych młodych uczestników. Aby dorównać tempa, bacznie przyglądamy się trendom, które są popularne i uwielbiane wśród dzieci i młodzieży. Powracający do nas co roku uczestnicy są dowodem, że tego tempa dorównujemy. To już nie te czasy, kiedy kolonie i obozy głównie opierają się na wyjściu do miasta czy zwiedzanie pobliskiego pomnika. Każdy młody człowiek pragnie dawki adrenaliny, nowych znajomości oraz niezapomnianej zabawy - my to gwarantujemy w 101%! Nie wierzysz? Wszystko prezentujemy na naszych social media: facebook, instagram czy nasza strona internetowa. Sprawdź sam!
Zapoznaj się z naszą ofertą a sam stwierdzisz, że nasze atrakcje są niespotykane. Wyróżniamy się spośród wielu firm stawiając na innowacyjność, jak i wyjątkowość w programie zajęć naszych uczestników.
To nie koniec naszego rozwoju! W planach mamy poszerzyć nasze obozy młodzieżowe o rejsy żeglarskie po naszych pięknych, polskich Mazurach. Czy jest coś bardziej pięknego od rejsu po jeziorze wraz z rówieśnikami? Odwiedzanie portów, przybijanie na dziko do brzegów - w takich chwilach liczy się samodzielność, odpowiedzialność i odrobina odwagi.

Szczegóły strony https://viacamp.pl: