KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Wetkarma - karma dla zwierząt

Jesteśmy specjalistycznym sklepem internetowym z dwoma punktami stacjonarnymi, w którym znajdziesz wszystko co niezbędne dla Twojego Pupila. A jeżeli czegoś nie znajdziesz napisz do nas a postaramy się, aby rozszerzyć naszą ofertę. Nasz sklep istneje od 2007 roku. Nasz zespół to wyjątkowi ludzie, łączy nas wrażliwość i miłość do zwierzaków, mamy specjalistów od piesków, kotów, ptaków i rybek. Chętnie doradzimy, podzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem. Bardzo zależy nam abyś Ty był usatysfakcjonowany a Twój Zwierzak był szczęśliwy!
Wetkarma. pl to zoologiczny sklep internetowy, który oferuje towary pochodzące tylko i wyłącznie od wytwórców i oficjalnych dystrybutorów. Znajdziesz u nas towary za małe pieniądze. Dla naszych Klientów utworzyliśmy program lojalnościowy gdzie można wygrać super nagrody.
W naszej ofercie znajdziesz: Wiejska Zagroda. Prosty oraz dobrze dopasowany skład karmy pomoże zaspokoić potrzeby naszych pupili. Purina – kompletna karma dla psów i kotów, utworzona z wybranych składników i neutralnych prebiotyków. Karma dostosowana do potrzeb Twojego psa lub kota, niezależnie od rozmiaru czy wieku.

Sprzedajemy też: Preparaty przeciw bakterią. Ochrona przeciw pchłom i kleszczom. Witaminy i suplementy na idealną skórę oraz sierść, na stawykości i na odporność. Kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji – mydła, odżywki.

Szczegóły strony https://wetkarma.pl: