KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Skup złomu Katowice, Chorzów - Skup złomu, makulatury w Katowicach i Chorzowie

Skup złomu Chorzów to kolejny po Katowicach skup złomu otwarty przez nasze przedsiębiorstwo tym razem na terenie Chorzowa Batorego, przy ul. Wieniawskiego 14. Teren ten został przez nas zakupiony w całości, jest to teren po Spółce INWAR. Skup złomu Chorzów zajmuje się skupem wszelkiego rodzaju metali kolorowych, kabli, akumulatorów i makulatury.
Każdy z naszych punktów w Chorzowie i Katowicach wyposażony jest w wagi samochodowe i mniejsze wagi elektroniczne by zważyć z jak najlepszą dokładnością co do grama.
Przyjmiemy każdą ilość surowca. Nowa firma, nowe odpowiednie ceny dla klientów. Podchodzimy elastycznie do każdego klienta i trzymamy ceny lepsze od konkurencji! Twoje zadowolenie to nasz priorytet. Zapraszamy do odwiedzin ul. Wieniawskiego 14. Skup złomu Chorzów główną działalnością naszej firmy jest skup złomu w Chorzowie, recykling i utylizacją metali oraz surowców wtórnych. Skup złomu Chorzów
Każdy z naszych punktów w Chorzowie i Katowicach wyposażony jest w wagi samochodowe do 20T i mniejsze wagi elektroniczne dla dokładnego zważenia surowców wtórnych, metali, złomu, itp. Posiadamy również wózki widłowe do rozładunku.
Nasz skup złomu Chorzów, Katowice realizuje płatności w gotówce lub przelewem, zawsze terminowo. Jako skup złomu Chorzów, Katowice metali kolorowych, oferujemy zawsze najlepsze ceny w okolicy surowców wtórnych i użytkowych.
Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych.

Szczegóły strony https://zlom.katowice.pl: