KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

MobilneKontenery.pl - produkcja, sprzedaż, wynajem

MobilneKontenery. pl to obecna wielu lat na rynku firma specjalizująca się w produkcji, sprzedaży i wynajmie kontenerów stosowanych na budowach oraz zapleczach firm. W ofercie posiada produkty gotowe oraz przyjmuje zamówienia wg specjalnych wytycznych klienta. Podstawowym produktem służącym zwykle za magazyn są kontenery morskie. Są one zabezpieczone przed wilgocią specjalnymi uszczelkami na drzwiach. Dostępne są w rozmiarach 10', 20', 40'. Można je zaadoptować na różne sposoby. Na ramach kontenerów morskich budowane są kontenery innych typów.
Najczęściej potrzebnymi na placach budowy są kontenery biurowe, które wyposażone są w jedno lub dwa okna na dłuższych ścianach oraz drzwi wejściowe na krótszej ścianie. W takim kontenerze znajduje się ogrzewanie, wentylacja, a nawet klimatyzacja. Istnieje możliwość podzielenia pomieszczenia na mniejsze tworząc magazynek, toaletę czy małe biuro dla kierownika budowy.
Poza kontenerami biurowymi nieodzowne wydają się kontenery socjalne, gdzie pracownicy budowlani mają możliwość przebrać się, przechować ubranie zmienne w szafkach, spożyć posiłek.
Dodatkowo przydatne okazują się kontenery sanitarne, w których istnieje możliwość skorzystania z prysznica czy toalety.
Na każdym placu budowy potrzebne jest pomieszczenie dla ochrony lub portiera. Są to zwykle małe kontenery morskie 10' przerobione i wyposażone w drzwi i okna.
Zapraszamy do współpracy!

Szczegóły strony https://mobilnekontenery.pl: