KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Bezpieczeństwo w Górnictwie - 2RHP sp. z o.o.

Firma 2rhp to producent systemu komunikacji Resys. Resys to pionierskie rozwiązanie dla ratowników górniczych, to platforma kontaktu bezprzewodowego, który wspomoże ratownictwo górnicze i ulepszy bezpieczeństwo w górnictwie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www. 2rhp. pl gdzie można pobrać dokumenty dotyczące Resys.
System komunikacji Resys zapewnia szansę radiowej komunikacji pomiędzy ratownikami (system używa technologii full duplex, która użytkowana jest również w telekomunikacji - świadczy to, że innowacyjny system Resys zezwala na równoległą komunikację w obie strony). Na domiar tego Resys zezwala na kontrolowanie funkcji życiowych i namierzanie pojedynczych odbiorników. System resys dla górnictwa jest swojego rodzaju centrum komunikacyjnym dedykowanym do pracy w trudnych warunkach w jakie obfituje górnictwo i otoczenie górników.
Mottem firmy jest credo "We Connect 2 Protect" i przedstawia ona podejście firmy 2rhp do bezpieczeństwa w górnictwie oraz do pracy nad systemem komunikacji RESYS. Zapraszamy na naszą stronę www.

Szczegóły strony https://2rhp.pl: