KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Import Aut z Anglii - Team Lees - autozanglii.pl

Import samochodów osobowych, terenowych, zabytkowych, dostawczych w każdym stanie technichnicznym - w tym również uszkodzone, zaklasyfikowane do kategorii B.
Na jakim terenie działamy? Obsługujemy transakcje zakupu pojazdów z dowolnego miejsca w Wielkiej Brytanii. Samochody i motocykle są transportowane na lawecie pod dowolny adres w Polsce lub innym, wybranym kraju europejskim.
Co obejmują nasze usługi? Kompleksowo zajmujemy się całym procesem od pomocy w wyborze platformy zakupowej i pojazdu aż po dostarczenie zakupionego samochodu pod wskazany adres. Dla stałych klientów, takich jak na przykłąd komisy samochodowe lub serwisy i warsztaty możemy założyć dedykowane konto w najpopularniejszych domach aukcyjnych, w których odbywają się licytacje samochodów używanych.
Czy potrzebujesz tłumacza lub musisz znać język angielski, aby kupić auto z Anglii? Trzonem naszej firmy są rodowici Brytyjczycy, zaś każdy członek zespołu biegle posługuje się językiem angielskim. Jeśli nie władasz tym językiem choćby w najmniejszym stopniu, nie jest to żadna przeszkoda. Wyręczymy Cię we wszelkich kontaktach, a do tłumaczeń zaangażujemy współpracujących z nami tłumaczy przysięgłych. Zapraszamy!

Szczegóły strony https://autozanglii.pl: