KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Speed Test - test prędkości internetu

Czy Twoja obecna usługa internetowa zapewnia wymaganą prędkość? Wykonaj ten szybki test prędkości, aby sprawdzić prędkość pobierania i wysyłania bieżącego połączenia internetowego. Niezależnie od tego, czy korzystasz z internetu sporadycznie, czy spędzasz godziny na pobieraniu muzyki, strumieniowaniu filmów i graniu w grach, możesz sprawdzić swoją szybkość tutaj. Użyj testu szybkości Uspeed. io, aby zmierzyć połączenie z Internetem i sprawdź, czy istnieją kroki, które można podjąć w celu poprawy wydajności.

Jak testować
Uruchomienie testu prędkości za pomocą połączenia Wi-Fi spowoduje zmniejszenie prędkości. Jeśli korzystasz z połączenia Wi-Fi, nie zapewni to tej samej szybkości, co połączenie przewodowe. Połączenie przewodowe zawsze zapewnia najlepszą prędkość.

Testowanie prędkości przy użyciu starszego komputera, przestarzałych modemów lub sprzętu bezprzewodowego spowalnia prędkość. Jeśli testujesz na starszym komputerze lub urządzeniu, które nie jest kompatybilne z obecną technologią, będziesz czuł się wolniej. Ruch internetowy i prędkość odwiedzanej strony internetowej mogą również spowolnić proces.

Szczegóły strony uspeed.io: