KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Comarch ERP Optima Koszalin - Kompix

Wdrożenia i serwis Comarch ERP Optima - Kompix Koszalin to Autoryzowany Comarch Partner z wieloletnim doświadczeniem wdrożeniowym systemów informatycznych tego krakowskiego producenta. Szukasz profesjonalnego rozwiązania do zarządzania swoja firmą? Prowadzisz biuro rachunkowe i szukasz oprogramowania, które przyśpieszy pracę Twoją lub innych księgowych pracujących w Twojej firmie? Sprawdź i przetestuj bezpłatną wersję najpopularniejszego na rynku polskim systemu Comarch ERP Optima. zawiera on wiele przydatnych modułów takich jak
1. Faktury i faktury dla biur rachunkowych
2. Kasa/bank oraz kasa/bank plus (umożliwia rozliczanie delegacji)
3. CRM i CRM Plus (umożliwia windykację należności)
4. Księga handlowa oraz księga handlowa plus (umożliwia księgowanie schematami księgowymi na konta walutowe)
5. Księga podatkowa (dedykowana do prowadzenia księgowości uproszczonej)
6. Płace i kadry oraz płace i kadry w wersji plus
7. Serwis
8. Analizy Business Intelligence oraz aplikację Comarch BI Point
9. Zarządzanie obiegiem dokumentów w module DMS
10. E-sprawozdania oraz Comarch PPK
11. E-sklep
12. Aplikacja mobilna dla handlowców oraz inwentaryzacji

To wszystko sprawia, że system Comarch ERP Optima potrafi obsłużyć każdy rodzaj przedsiębiorstwa w praktycznie każdej branży i korzysta dziś z niego ponad 70 tysięcy polskich firm. Kompix Koszalin - Comarch ERP Optima - to flagowy produkt w naszej ofercie, który wdrażaliśmy już setki razy u naszych klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej www. kompix. pl na której zamieszczamy wiele ciekawych informacji oraz na temat nowych wersji systemu informatycznego Comarch ERP Optima. W naszej ofercie znajdują się również inne rozwiązania firmy Comarch S. A. takie jak Comarch ERP Altum czy Comarch ERP XL - systemy dedykowane do zarządzania nieco większymi firmami, a także prosty online program Comarch ERP XT dzięki, któremu z dowolnego miejsca możecie wystawić dowolną fakturę. Posiada on aplikację natywną na telefon.
Chcesz umówić się na prezentację systemu Comarch ERP Optima w Koszalinie? Zadzwoń lub napisz do nas. Czekamy na Twój kontakt!

Szczegóły strony https://kompix.pl: