KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Www.gryzuma.com

Opis piłek do gry "Zuma". Projekt gry online jest wykonany w stylu starożytnego Egiptu. Egipskie hieroglify są dobrze widoczne na obrazie tła. Pośrodku ekranu znajduje się główna broń, strzelająca wielobarwnymi kulami - oko Horusa.
Łańcuch piłek porusza się wzdłuż rynny od krawędzi pola do środka. Głównym zadaniem jest uniemożliwienie piłkom dotarcia do otworu znajdującego się na środku ekranu. Na każdym poziomie zmienia się charakter rynien - stają się one odpowiednio ukształtowane, a poziom 2 - trudniejszy do zagrania.

Zasady gry w piłkę "Zuma"
Możesz zniszczyć kule, wyrównane w jednobarwnych grupach dwóch lub więcej, strzelając do nich kulką tego samego koloru. Aby zniszczyć dwie czerwone kule, musisz uderzyć je tą samą piłką.
Grupy piłek mogą być tworzone niezależnie. Aby to zrobić, musisz strzelać do kul umieszczonych jeden po drugim - wtedy pocisk zajmie swoje miejsce w łańcuchu sąsiadującym z tą piłką.
Aby celować w łańcuch, należy kontrolować strzałę wydobywającą się z oka. Naciśnięcie lewego przycisku myszy powoduje wykonanie zdjęcia.
Tajemnice przejścia kulek gry "Zuma" Aby pozbyć się niepotrzebnego pocisku, możesz wystrzelić w pustą przestrzeń.
W tej wersji gry można znaleźć kolor dwóch następujących pocisków, które są wystrzeliwane. Pierwsza powłoka znajduje się pośrodku oka, a druga - w tak zwanym "ogonie". Jeśli to konieczne, powłoki można zamieniać, naciskając "spację" na klawiaturze.
W grze kule "Zuma" jednocześnie ćwiczą dokładność, szybkość reakcji i myślenia.
Piłki Zuma można grać online za darmo i bez rejestracji. Możesz grać w kule Zuma za darmo na pełnym ekranie iw dobrej jakości. Inne gry są również dostępne online.

Szczegóły strony www.gryzuma.com: