KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Gry Mahjong Connect

Mahjong Mahjong Connect to jedna z najpopularniejszych gier online. Klasyczne wersje sugerowały składanie pasjansa ułożonego ze zwykłej talii kart. W kolejnych wersjach do stworzenia układu używana jest szeroka gama przedmiotów - kości chińskich domino, kwiaty, skrzydła motyla i wiele innych. W trójwymiarowej wersji Mahjong Mahjong Connect do stworzenia układu służą kamienie w kształcie sześcianu z obrazami wydrukowanymi na ich powierzchniach. Kolorowa trójwymiarowa grafika pozwala oglądać grę z nowego punktu widzenia. Najwygodniej jest grać w pasjansa na pełnym ekranie - w ten sposób możesz całkowicie zanurzyć się w wirtualnym świecie Mahjong.
Funkcje gry Mahjong Connect
Celem gry jest wykreowanie pasjansa składającego się z trójwymiarowych połączonych ze sobą kamieni. Zaliczenie gry komplikuje fakt, że konstrukcja cały czas się obraca i trzeba szybko reagować.
Gra składa się z wielu poziomów. Z każdym poziomem coraz więcej kamieni z nowymi obrazami jest dodawanych do pasjansa. Wszystkie poziomy otwierają się za darmo - możesz otworzyć nowy tylko przechodząc przez poprzedni.
Zasady Mahjong Mahjong Connect 3D
Aby rozróżnić pasjansa, musisz znaleźć i usunąć pary identycznych kamieni z pola. Możesz usunąć tylko odblokowane kamienie znajdujące się na krawędziach pasjansa. Dwa identyczne kamienie znikną, jeśli zostaną kliknięte jeden po drugim lewym przyciskiem myszy.
Tylko 35 sekund przeznacza się na zaliczenie pierwszego poziomu, 50 na drugi, minutę na trzeci itd. Im trudniejszy poziom, tym więcej czasu zajmuje mu przejście. Musisz spróbować rozszyfrować pasjansa tak szybko, jak to możliwe - pozostałe sekundy są przenoszone na punkty bonusowe.
Klawisze funkcyjne gry Mahjong 3D
Jeśli na polu nie ma dostępnych par kamieni, możesz kliknąć przycisk Przetasuj, a następnie ustawią się w nowych kombinacjach. Możesz zmienić układ kamieni nieograniczoną liczbę razy, a to nie wpływa ani na wynik, ani na licznik czasu.
Składając pasjansa, musisz wziąć pod uwagę funkcje trybu 3D. Czasami niezbędne kamienie mogą znajdować się na odwrocie trójwymiarowego pasjansa. Możesz obrócić konstrukcję, klikając strzałki znajdujące się po prawej stronie pola gry. Aby zamienić pasjansa, możesz także użyć odpowiednich przycisków znajdujących się na klawiaturze numerycznej.
W grę Mahjong Mahjong Connect można grać za darmo online i bez rejestracji. Możesz rozwinąć Manjong Kong 3D za darmo na pełnym ekranie i dobrej jakości. Inne gry są również dostępne online.
Możesz grać w Mahjong Mahjong Connect za darmo online, rozszerzając grę na pełny ekran. Wybór najpopularniejszych gier pasjansowych, ciekawych mahjongów i zręcznościowych piłek nie pozwoli Ci się nudzić. W końcu można w nie grać całkowicie online. Dla wygody gry mahjong można rozszerzyć na pełny ekran.

Szczegóły strony https://www.grymahjong.pl/gra/category/connect/: