KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

FNAF 6 - Five nights at Freddy's 6

Uwielbiasz niesamowity horror? Zadowolony z horrorów? Następnie uruchom tę kultową historię horroru i zanurz się w 5 nocach bezprecedensowych koszmarów. Freddy Fazber Pizzeria - FNAF 6. Granie 5 nocy z Freddy 6 to ekscytująca kompilacja gatunków gier przygodowych typu „wskaż i kliknij” oraz horrorów. Estetyka gry i mechanika horroru Freddiego zostały zaprojektowane w taki sposób, że przyczynia się do wzrostu uczucia niepokoju, strachu i obsesyjnej paranoi. Dlatego gra zyskała najwyższe uznanie krytyków i ogromną popularność wśród fanów horrorów.
Historia horroru zabiera nas do pizzerii Freddy'ego Fazbera, znanej już z poprzedniej wersji gry. Po ostatnich tragediach i koszmarach pizzeria została tymczasowo zamknięta. Jednak żądny pieniędzy właściciel instytucji kupuje nową animatronikę, aby zastąpić tych, którzy są szaleni, i ponownie otwiera pizzerię.
Zło szybko zostało zapomniane i pozostawione w przeszłości, a tłumy ludzi ponownie napłynęły do ​​restauracji Freddy'ego Fazbera. Teraz odwiedzający są nie tylko rozbawieni przez niedźwiedzia Freddy'ego i jego zespół. Nowe kukiełkowe roboty dołączyły do ​​ich szeregów. Ale czy wysiłki właściciela zmieniły sytuację, czy może koszmarne szaleństwo znów panuje w nocy? Dowiesz się o tym, zanurzając się w grze Freddy 2.
Gra 5 nocy z Freddy 6 - FNAF 6. „Wii” w pizzerii - FNAF 6
Pamiętasz, jak w pracy Gogola „Viy” bursak miał w nocy odmawiać modlitwy nad martwym panelem i jakie okropności znosił przez te kilka nocy? Granie 5 nocy z Freddy 2 zaprasza cię do znalezienia się w podobnej sytuacji i poczucia, co oznacza prawdziwy strach, z którego krew zamarza w twoich żyłach, a włosy stoją na głowie. Czy masz odwagę i opanowanie, aby przetrwać próbę horroru? Głównym bohaterem gry jest niedźwiedź Freddy 6, a potencjalną ofiarą szalonych elektronicznych myśliwych jest strażnik instytucji - Jeremy Fitzgerald. Facet kupił na podstawie zapewnień właściciela, że ​​animatronika została zastąpiona, a koszmary minęły. To ci łatwowierni biedni grają w gracza.
Na miasto zapadła tylko noc, a duchy mistycznej pizzerii ożyły i zajęły stare. Tylko koszmary nocy poprzedniej wersji gry, w porównaniu do gry Freddy 6, będą wydawać się strażnikiem tylko ucieczką. W końcu gang niedźwiedzia Freddy'ego stał się jeszcze większy, bardziej podstępny, niebezpieczny i żądny krwi, a jest jeszcze mniej sposobów, aby się przed nim chronić.

Szczegóły strony www.gryfnaf.com/fnaf-6.html: