KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Hurtownia firan i zasłon dekorium.pl

Hurtownia tkanin Dekorium. pl specjalizuje się w dostarczaniu tkanin dekoracyjnych, takich jak firany, tkaniny zasłonowe i tkaniny obiciowe. Firma z sukcesem działa na rynku łódzkim od ponad 10 lat, a od kilku lat prowadzi także sprzedaż hurtową tkanin dekoracyjnych online pod adresem Dekorium. pl. Zyskała reputację nie tylko jako pionier, ale również lider w sprzedaży hurtowej w branży dekoracyjnej. Aby stać się klientem, wystarczy prowadzić zarejestrowaną działalność gospodarczą, przy czym główną grupę klientów stanowią sklepy tekstylne, firmy dekoratorskie, firmy eventowe, hotele, restauracje, urzędy i producenci mebli.
Dekorium. pl oferuje różnorodne tkaniny dekoracyjne, w tym firany, zasłony i tkaniny obiciowe, pochodzące z różnych regionów świata. Na przykład, firany są głównie sprowadzane z Turcji, znanej jako światowe centrum produkcji firan. Ofertę firan uzupełniają tkaniny polskich producentów. Tkaniny zasłonowe pochodzą natomiast głównie od producentów z Azji, Polski, Turcji i Hiszpanii. Współpraca z renomowanymi dostawcami jest kluczowa, ponieważ firma kładzie duży nacisk na wysoką jakość oferowanych tkanin dekoracyjnych, co przyczynia się do jej wiodącej pozycji na rynku.
Obecnie najbardziej poszukiwane są welurowe materiały zasłonowe. Posiadamy w ofercie takie welury jak Swing, Velluto, Retro, Idea, Riviera. Część z nich to także tkaniny o przeznaczeniu obiciowym. Wyraźny jest też trend w zakupach materiałów welurowych o dużych szerokościach - około 300cm. W tej kategorii znajdują się tkaniny zasłonowe takie jak EFE, Velvet, Velvi czy Milas. Nieustającym zainteresowaniem cieszą się tkaniny zacimniające typu blackout.
Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktów na stronie Dekorium. pl i skorzystania z oferty tkanin dekoracyjnych w konkurencyjnych cenach hurtowych.

Szczegóły strony https://dekorium.pl: