KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Słupki antyterrorystyczne ANGA

Słupki antyterrorystyczne. Słupki antyterrorystyczne BFT to szeroka gama zarówno zapór jak i różnego typu słupków antyterrorystycznych. Najczęściej stosowane są w przestrzeniach miejskich np. bulwarach, parkach lub placach miejskich. Najbardziej wszechstronnym rozwiązaniem jest zainstalowanie i zapór antyterrorystycznych, zarówno nieruchomych, jak i ruchomych, które w zależności od potrzeb instytucji lokalnych są w stanie zachować niezmienioną panoramę miejską, gwarantują bezpieczeństwo nawet w przypadku zderzenia z pojazdem jadącym z prędkością 80km/h, a w razie konieczności umożliwiają otwarcie zautomatyzowanego przejścia, by ułatwić dostęp pojazdom służb ratunkowych czy szybką ewakuację obszaru.

Specyfikacja IWA 14-1
IWA 14-1: 2013 to specyfikacja opracowana przez International Workshop Agreement określająca wymagania odnośnie skuteczności ochrony dla barier zabezpieczających przed atakiem z wykorzystaniem pojazdów oraz skuteczność ochrony w przypadku uderzenia przez pojazd testowy. Pojazd taki jest prowadzony jest na lince dla bezpieczeństwa.

Zapory antyterrorystyczne XPASS B
Antyterrorystyczne zapory drogowe testowane i certyfikowane (crash-tested) przez niezależną instytucję. Boczna, niezależna pompa hydrauliczna dla każdej zapory. W razie awarii jednej centrali pozostałe zapory nadal działają, a równocześnie rozwiązanie to ułatwia wykonywanie prac konserwacyjnych.

Zapory antyterrorystyczne RANCH D
Nieruchoma zapora drogowa antyterrorystyczna ze słupkiem o wysokości 800 mm i średnicy 275 mm. Wersja z kapeluszem z oświetleniem i stalowym słupkiem lakierowanym RAL 7015.

Zapory antyterrorystyczne RANCH E
Nieruchoma zapora drogowa antyterrorystyczna ze słupkiem o wysokości 1200 mm i średnicy 330 mm. Wersja z kapeluszem z oświetleniem i stalowym słupkiem lakierowanym RAL 7015.

Szczegóły strony www.anga-handel.pl: