KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Plewa Systemy Kominowe

Można powiedzieć, że we wszystkich budynkach musi znaleźć się system grzewczy, który zagwarantuje ciepło No a skoro konieczny jest system grzewczy, należy zadbać o dobrze dopasowany system kominowy, czyli taki, który właściwie spełni swoją funkcję. Firma PLEWA oferuje wszechstronne kominowe systemy ceramiczne, odporne na działanie zimna. Takie rozwiązanie zapewni Ci spokój oraz gwarancję na długi czas.
Ceramiczne systemy kominowe stanowią alternatywne rozwiązanie dla kominów tradycyjnych. Są one o wiele bardziej zaawansowane i umożliwiają łatwiejszy montaż. Co więcej, idealnie sprawdzą się one przy różnych urządzaniach. Przykładowo, w naszej ofercie można znaleźć system, który można zamontować do kominka – jest on odporny na pożar sadzy. W naszym sklepie znajdziesz systemy na kilka rodzajów paliw: m. in. : gaz czy węgiel. Ich maksymalna temperatura może osiągnąć w nim 400°C. Inny rodzaj systemów dostosowany jest do pieców w których można palić paliwa stałe, gaz i olej. Taki system może odprowadzać gazy spalinowe w temperaturze do 600°C.
Drugi wariant dopasowany jest z kolei do kotłów z zamkniętą komorę spalania. Mogą one współpracować z kilkoma urządzeniami. Każdy system w naszym sklepie odporny jest nawet na duże skoki wysokości temperatury. Co więcej, nasz system kominowy daje maksymalny komfort. Gwarantuje odporność na ogień i kwasy. Należy również zaznaczyć, że nie jest on podatny na procesy rdzawienia. W naszym sklepie znajdziesz u nas systemy kominowe, z gwarancją na wiele lat. Nie zagraża im pożar sadzy, na który są zwyczajnie niepodatne. Należy również dodać, że wolno stygną, dłużej utrzymuje się odpowiednia temperatura w budynku.
W zestawie się znajdują m. in. rury ceramiczne, obudowa z pustaków oraz inne części, które umożliwiają ich połączenie. Oprócz systemów kominowych sprzedajemy akcesoria, które mogą się przydać, m. in. : nasady kominowe oraz szalunki tracone. Poszczególne akcesoria spełniają normy instytutu Karlsruher Institut für Technologie. Odwiedź naszą witrynę i dowiedz się więcej. Dostępne są na niej instukcje filmowe. Jeżeli potrzebujesz doradztwa, zadzwoń. Oddzwonimy do Ciebie najszybciej, jak się da.

Szczegóły strony https://plewa.net.pl: