KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Olaf hurtownia śrub i nakrętek

Firma OLAF trudni się dystrybucją elementów łączących dedykowanych koncernowi meblarskiemu. Producent funkcjonuje na rynku już od ponad dwudziestu lat. Zdobyte fach umożliwia ulepszać rozwiązania techniczne dla większej wytrzymałości produktów. Zarówno sklep internetowy, jak i stacjonarny, oferuje pomoc w doborze właściwych części oraz fachową usługę wskazówkową. Specjaliści chętnie opowiedzą o wszelkich artykułach, ich zastosowaniu i dadzą odpowiedź na postawione wątpliwości.
Spośród produktów produkowanych przez producenta OLAF znajdują się wkręty, śruby, nakrętki, nity, wiertła, groty, kołki czy kotwy. W katalogu znajdują się produkty do pracy ręcznej i zastosowania amatorskiego, ale także pracy zmechanizowanej, używanej przez meblarskie firmy. Gwarancja produktów jest dokładnie sprawdzana podczas produkcji, gdyż to one rozstrzygają o jakości finałowego mebla. Przedsiębiorstwo OLAF gwarantuje tę jakość i nadal się zmienia. Asortyment jest wytwarzany na bieżąco i zawsze jest osiągalny w bazie, co spełnia oczekiwania konsumentów. Każdorazowy produkt jest wyczerpująco opisany na stronie online.
Opisy obejmują wszelkie typy elementów łączących, cel, budulec konstrukcji i wszelkie dane techniczne. Serwis jest łatwy w obsłudze a produkty zarejestrowane i uporządkowane. Dodatkowo, grupa OLAF prowadzi bloga oraz dział najczęściej poruszanych wątków, z których da się wyszukać istotne wskazówki. Strona olaf. pl ułatwia internaucie zakupy również przez umieszczenia wykresów z wskaźnikiem i gabarytami elementów łączących. O profesjonalności produktów najlepiej świadczą partnerzy kompanii OLAF. Kooperuje ze popularnymi producentami w branży - Fischer Centrum, Spax Centrum i Mungo. Dzięki temu dostępne jest kupno towarów z tych wszystkich serwisów w jednej dostawie.

Szczegóły strony https://www.olaf.pl: