KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Serwis online duopower. pl oferuje produkty marki Fisher. Fischer Deutschland to niemiecki międzypaństwowy przedsiębiorca wysokojakościowych systemów mocowań o niemieckiej rzetelności. Firma jest jedną z najmocniej znanych, a jej produkty należą do najczęściej kupowanych zamocowań używanych w budownictwie i majsterkowaniu. Zakres działalności firmy skupia nie tylko dyscyplinę montażowo-budowlaną, ale i motoryzacyjną a nawet zabawkową. Grupa Fisher tworzy swoje kwalifikacje i pozycję na zagranicznym rynku już prawie 100 lat, od powstania w roku 1948. Obecnie współpracuje z siedmioma krajami, na których terytorium znajdują się hale przemysłowe - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i oczywiście Niemczech. Firma Fisher może poszczycić się aktywnością w domenie metod technologicznych. Ich artykuły rodzaju Duo są trafnym wynalazkiem w obszarze mechaniki.
Produkty Fisher cechują się szczególną wytrzymałością i uniwersalnością. Kołki i kotwy Duopower to techniczna rewolucja firmy Fisher. Produkt z układem Duopower jest złożony z dwóch składników - nylonu i polipropylenu - dzięki czemu uniwersalnie dopasowuje się do luki i nie luzuje się po obsadzeniu. Dzięki swojej strukturze ma też dużo funkcji, w zależności od podłoża. Kołki rozporowe Fisher nadają się do łączenia w płytach budowlanych czy betonie. Kolejnym plusem jest duży wybór produktów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Sklepy nieinternetowe, poza wydajnymi artykułami, oferują również fachową pomoc wprawionych pracowników w wyborze typów zaczepów. Sklep w sieci duopower. pl natomiast ułatwia dowolne i intuicyjne wyszukiwanie produktu spomiędzy uporządkowanych kategorii. Fisher zamieszcza tam także zyskowne obniżki cenowe.

Szczegóły strony https://duopower.pl: