KATALOG STRON PROMUJE STRONY OD 2006 ROKU      PR 4       PA 44      CF 37      TF 28

FIStech systemy mocowań

Mamy w magazynach szeroką gamę najlepszej jakości systemów mocowań marki Fischer. Nadrzędnym celem FIStech centrum jest obsługa klienta na najwyższym poziomie, w związku z tym produkty marki Fischer oferowane są przez handlowców posiadających szeroką wiedzą i długoletnie doświadczeniem w tym zakresie. Nasi klienci otrzymują opierając się o ich indywidualne potrzeby, dostosowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, ofertę handlową oraz asortymentową.
W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe i mocowania ramowe. Dodatkowo oferujemy mocowania uniwersalne, mocowania ociepleń, mocowania do izolacji. Nasi sprzedawcy pomogą Ci w wyborze odpowiednich produktów dla potrzeb Twojej firmy. Oprócz systemów mocowań mamy także w ofercie akcesoria takie jak: uszczelniacze, systemy instalacyjne oraz mocowania elektryczne
Wytwarzane są jedynie w Niemczech, poddają się pod skomplikowaną procedurę kontrolną i ostatecznie otrzymują znak towarowy Made in Germany. Firma dobrowolnie poddaje na podwójną kontrolę jakości, by utrzymywać zaufanie swoich interesantów i świadczyć najwyższy standard ochrony, płynący z użytkowania produktów Spax. Niemałe znawstwo umożliwia firmie sukcesywnie otwierać się na nowatorskie gałęzie fabrykacji i odpowiadać na indywidualne potrzeby klientów.

Szczegóły strony https://www.fistechcentrum.pl: